Domů » Původní porno povídky » Klavíristka Adéla

Klavíristka Adéla

()

Adéla ke mě chodila na klavír už hodně dlouho. Znal jsem jí už jako malou holčičku. Jenže z holčičky už vyrostla žádoucí mladá slečna a tak jsem se tu a tam přistihnul při tom, jak se jí hladově dívám do dekoltu, či jen mé myšlenky odlétají do oblastí velmi odvážných snů, představujíc si jak s ní dělám, co se mi zlíbí.

Možná, že to cítila i ona, protože tehdy večer, když zazvonila u mých dveří, z ní erotično přímo vyzařovalo.

Když vstoupila, usadila se jako obvykle na židličce u klavíru a začala pilně cvičit, zatímco já jsem poodešel a pokradmu jí pozoroval z kuchyně.

Najednou udělala něco, s čím jsem nepočítal a co mi vyrazilo dech. Vyhrnula si vysoko sukýnku a sundala své kalhotky, které vyzývavě položila na klavír.

Pokračovala v hraní a já mezitím přemýšlel, co udělám. Nerozhodoval jsem se dlouho. Kdy se mi zas poštěstí šoustat náctiletou dívku? A tak jsem na její hru přistoupil.

„Ale copak to tu máme,“ ptal jsem se naoko velmi spokojené Adély. „Je snad tvé mlaďoučké prcince takové vedro? Myslím, že bych věděl o něčem, co ho dokáže uhasit.“

„Nepovídej,“ předla dál Adéla. „Myslím, že mluvíš o tomhle,“ řekla a vyzývavě mi přejela po kalhotech, na kterých se mezitím udělala pořádná boule.

„Tak už ho chudáka vypusť, nevidíš jak je mu těsno,“ poprosila a aniž by čekala na mou reakci, stáhla mi kalhoty i s trenýrkami až ke kotníkům.

„To je bezva fešák,“ stačila ještě říct a už zmizel v její teplé a heboučké tlamičce.

Nedělala to rozhodně poprvé, protože to bylo prostě božské. Její pusinka se brzy proměnila v onu tolik žádoucí dutinku dívčího těla a já jí bez okolků začal přirážet až do krku.

Zvládala to s přehledem a brzy spolykala i všechnu smetanu, kterou jsem vyprodukoval.

Vtom jsem si uvědomil, že jsem ještě nevysvobodil její překrásné prsa, a tak jsem se jal svou chybu napravit, a zatímco jsem vnikal do její roztoužené kundičky, mnul jsem její bradavky a vychutnával si její vzrušené sténání.

Udělal jsem se vcuku letu a Adéla jako správná samička neměla stále dost a nabízela mi i svůj zadeček. Čekal ho stejný osud jako kundičku a brzy z něj teklo mé ještě teplé sperma.

Vychutnávali jsme si dosytosti hru s našimi těly a dělali si jeden druhému dobře až do rána.

Věřte, že na tuhle studentku rozhodně nezapomenu!

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?