Domů » Původní porno povídky » Garry Zmrd III.

Garry Zmrd III.

()

Další významná událost, co se mého sexuálního života týče, se udála na svatbě mé sestřenice Renaty. Renatě bylo 21 a já byl proti ní cucák, ale určitě jí neuniklo, že se mi moc líbí, stejně jako asi polovině naší vesnice. Byla totiž opravdu kočka. Dlouhé hnědé vlasy jí sahaly až na drobný zadeček a její obrovské poprsí – to byla kapitola sama pro sebe. Přitom všem, ale vypadala tak nevinně – nikdy byste do ní neřekli, kolik už toho má za sebou.

Svatba už byla v plném proudu a protože se mi chtělo čůrat a protože jsem se tak trochu nudil, vyrazil jsem na záchod. Rovněž Renata asi pocítila onu přirozenou potřebu a tak jsme se oba sešli ve společné místnosti před záchody.

Měla už v sobě něco alkoholu, ale i tak by mě ve snu nenapadlo, to co se stane. Přitáhla si mě k sobě a vášnivě mě políbila. „Už jsi měl holku, Garry?“ Zrudnul jsem studem a vzrušením zároveň, přeci jenom, to se vám často nestává, když se na vás vaše vysněná dívka sama od sebe vrhá.

Pochopila to jako, že ne a jala se to napravit. Aby nás nikdo náhodou nevyrušil, odtáhla si mě na dámský záchod a zavřeli jsme se spolu v kabince. Dřív než jsem stačil cokoliv říct, svlékla mi kalhoty a vytáhla mého kohoutka. „A teď ti bude blaze, hošíku,“ zašeptala a dala se do díla.

Můj penis tehdy ještě určitě neměl tu velikost na kterou byla zvyklá, ale nestěžovala si a žmoulala mé koule a vůbec ho s chutí olizovala, zatímco jsem pomalu přicházel k sobě a poté, co mi v něm zaškubalo, s velkou chutí potřísnila svůj obličej mojí smetanou. „Tak se mi líbíš Garry, ale teď bys mi to měl oplatit,“ řekla a vykasala si sukni. „Stáhni mi kalhotky a vylízej mojí kundičku,“ poručila nekompromisně.

Tehdy jsem poprvé spatřil kundu dospělé ženy a tak jsem si ji hodnou chvíli prohlížel, až se Renata rozzlobila. „No tak bude to?“ Poslušně jsem zabořil hlavu do jejího klína a pak už jen poslouchal její vzrušené sténání a polykal proudy šťav, které se z ní bez ustání linuly.

Bylo to ohromně vzrušující lízat tady svojí sestřenici, ještě k tomu na její svatbě, a tak se mi můj ocas opět pořádně postavil. Konečně můj jazyk dokonal dílo zkázy a poté, co se nějakou chvíli kabinka otřásala pod Renatinými orgasmickými záchvěvy, se uklidnila.

„Tak mě pojď ošukat, bratránku. Víš přeci jak se to dělá?“ „To víš, že vím, když já bych chtěl vidět tvoje kozy,“ poprosil jsem. „Tak ty máš rád velké dudy? Proč si to neřekl hned,“ řekla a hbitě se zbavila svatební šatů a všeho pod nimi.

Její koziska se vyvalily jako velká voda a já úplně zkoprněl. Něco tak obrovitého jsem v životě neviděl, dokonce i slečny z otcových časopisů je měly menší. Vzala je do ruky a vychutnávajíc si hladový pohled mých očí si s nimi pohrávala.

„Můžu si sáhnout?“ poprosil jsem. „To víš, že ano ty můj mazlíku,“ odvětila a vzala mou ruku a položila jí na její vemeno, s teď už nalitými tmavě červenými bradavkami. Nesměle jsem jí po něm přejížděl a ona mě povzbuzovala. Mé nesmělé dotyky jí totiž dělaly nad jiné dobře, dokonce se tu a tam neovládla a z jejích rtů pronikl vzrušený sten a zanedlouho se již zcela bezostyšně začala ukájet prsty v kundičce.

To už jsem jí kousal do bradavek a ona řvala vzrušením, když na mě nekompromisně vyšpulila zadeček a řekla: „A teď už proboha šukej!“ Nedal jsem se dvakrát pobízet a jen co mi trochu pomohla najít to správné místo, už mi na něm divoce rajtovala. Sice jsem napoprvé nevydržel a udělal se příliš brzy. Ale při opakovaném pokusu jsem jí to bohatě vynahradil.

Držel jsem se jejích vemen, tahal za ně a drtil je a mé sperma pleskalo do její jeskyňky – na to nezapomenu dodnes, protože to bylo prostě špica. Po svatbě jsme se ještě párkrát setkali, ale nikdy už to nebylo tak vášnivě jako tenkrát.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?