Dovolená III. (Anička s Bárou+pes)

Tento text je částí 3 ze 5 seriálu Dovolená
Všechny díly seriálu Dovolená: Dovolená I. (Mirka s Káčou)Dovolená II. (Sušíme seno), Dovolená III. (Anička s Bárou+pes), Dovolená IV. (Táborák)Dovolená V. (Mládě pro mé potěšení)

Večer se nezadržitelně blížil, a protože jsme naše sličné sousedky chtěli pozvat na táborák, museli jsme vyrazit na dřevo.

Nachodili jsme toho poměrně dost a stále ne a ne na něco pořádného narazit. Aby toho ještě nebylo dost, Mirka se mi někde ztratila a tak jsem se vyfláknul na všechno a usadil se na paloučku na kládu a čekal, kdy se Mirka objeví.

sexshop Růžový slon

Bylo horko jako pes a protože jsem byl pořádně mokrej a tričko s kraťasama se nepříjemně lepilo na tělo, obojí jsem sundal a protože jako správný muž činu nenosím pod kraťasama už nic, zůstal jsem tam jenom tak. No a co mne lepšího nenapadlo, než si ho začít honit.

Představoval jsem si při tom jaký to asi bude večer s Aničkou, další překrásnou sousedkou z Prahy. Líbila se mi ze všech tří dosud přítomných holek nejvíc. Měla na mikádo střižené hnědé vlasy a modré oči. Co se zkušeností týče, ohodnotil jsem jí jako středně zkušenou – protože už určitě nějakého toho kluka měla, ale do Káči měla, co se milostných zkušeností týče, na hony daleko.

Její postava byla jako podle šablony. Překrásné dvě nalité kozičky, sice ne tak velké jako u Mirky, ale ještě dost na to, aby bylo co chytit. A jako zlatý hřeb tu byly její překrásně dlouhé nohy.

Vůbec mám slabost na vysoký holky, i když sám nejsem žádnej velikán. Miluju totiž, když jim můžu stahovat punčochy a laskat při tom každičký centimetr. A když se konečně dostanu ke stehnům, brousím svým jazykem po vnitřní straně tak dlouho, až už to většinou sami nevydrží a začnou se zbavovat kalhotek, přičemž jim samozřejmě ochotně pomůžu.

Představoval jsem si, jak se spolu koupeme v rybníce. Jak pozoruji její krásné bradavky skrze mokré plavky a jak se, sladce líbajíc, tisknou naše rozpálená těla.

Jak ležíme vedle sebe na molu a ona bez jakéhokoliv ostychu obnaží své kozičky a potom se náramně baví, když spatří bouřlivou reakci v mých plavkách.

Jak jí škádlím, lehce jí polévajíc vodou, která svými chladivými kapkami nezbedně cestuje do těch nejcitlivějších míst, rozpalujíc přitom překrásnou majitelku do běla.

Představoval jsem si, jak mé chtivé ruce nezbedně brousí po Aniččině těle a není jediného místa, které by neohmátly. Jak laskám její překrásně chlupatou prcinku a ona přitom sladce sténá. Jak jí píchám do zadečku a ona řve sladké perverznosti a konečně jak projíždím její jeskyňku a šplíchám své sperma pěkně dovnitř do vyhřátého pelíšku.

Vtom se rozhrnuly větve a na palouček přišly Anička s Bárou. Bohužel nebo snad bohudík jsem je zaregistroval pozdě a tak držíc si svůj stříkající penis, zírali jsme pěkných pár minut jeden na druhého.

Jakoby nic jsem si ho utřel do kapesníku a čekal, co jako holky na to. První zareagovala Bára – ta nejmladší z našich překrásných sousedek. Byla jak malá princezna, její blond vlasy svázané do culíku se jí ve slunci překrásně třpytily a její svůdné modré oči a rtíky se mi také moc líbily. Její kozičky, které jen nepatrně zdvihaly látku trička nebyly sice nic moc velkého, ale mě se líbily. Celkově její postava byla tak akorát.

Přistoupila ke mě řkouc: „Přece si takovýho fešáka nebudeš utírat do kapesníku. Ukaž, ať ti ho očistím,“ a ochotně přiklekla a začala lízat.

Nebyl jsem rozhodně proti a tak jsem se pohodlněji rozvalil. To už i Anička přistoupila a za malou chvilku už i její mlsný jazýček přejížděl po mém ocasu pěkně od kořene až ke špičce.

Dva dívčí jazýčky mne pořádně rozparádily a tak místo toho, aby mi můj penis vylízaly pěkně do sucha, docílily holky toho, že jsem se udělal podruhé. Mé sperma vytrysklo jako gejzír a obě holky se jen mlsně oblízly, když první kapky začaly dopadat na jejich obličeje.

„Hmm, ta tvoje smetana to je opravdu žrádlo,“ zhodnotila znalecky Bára. „Což takhle si to večer spolu rozdat?“ zeptala se zatímco její šikovný jazýček jen tak objel můj žalud. „Takovou nabídku nelze než přijmout,“ řekl jsem a poté co jsem se oblékl, vyrazili jsme společně k chatkám.

Pěkně jsem si holky chytnul, každou z jedné strany – a to mi věřte, že jsem si ohmátl každičkou část jejich prdelek, a nejen to! Povídali jsme si při tom o tom, jak si holky představují ideálního partnera, kolik cm musí mít jeho ocas a jak to mají nejraději a tak nám cesta rychle ubíhala.

Když jsme se blížili k naší chatce, uslyšel jsem jak se zevnitř ozývají velmi známé hekavé zvuky. „Že by si to Mirka s někým rozdávala? Proboha s kým, vždyť tady není ani živáčka!“ A tak jsem zrychlil krok a nenápadně se přiblížil společně s mými dvěma překrásnými společnicemi k oknu.

To co jsme spatřili nám všem vyrazilo dech. Do tohoto dne jsem si myslel, že vím o Mirce naprosto vše, ale jak jsem se mýlil!

Spatřil jsem Mirku ležící na zemi se široce roztaženýma nohama. Masírovala si rukou své koziska a velmi hlasitě sténala – bodejť by také ne, vždyť do její roztoužené jeskyňky dorážela tvrdá psí kláda chlupatého Andyho, který přitom zuřivě kňučel a jehož drápky se zarývaly stále hlouběji a hlouběji do Mirčiných stehen.

Sténala tak jako ještě nikdy, tak se jí to s tím psem líbilo. Občas ho sice musela nasměrovat rukou, ale co se frekvence přírazů týče neměl konkurenci.

Náhle dostala chuť na změnu polohy. Vytáhla Andyho úd a ten se vzteklým zavrčením začal svým teplým jazykem lízat její šťávy.

„Oooooochchch, ty mizernej pse dej pokoj nebo mě uděláš! No tak zmizni! Sakra nech tu kundu, chci abys mě opíchal!“ snažila se mu domlouvat, ale Andy si samozřejmě nedal říci a tak, otočíc se zprudka na břicho, osvobodila se od jeho jazyka a roztáhnouc nohy už si směrovala psí úd zezadu.

Andy se nenechal příliš pobízet a už to do ní pumpoval. Směsice ženského sténání a psího kňučení byla obzvlášť rajcovní, až najednou nastalo ticho.

Viděl jsem Mirku jak se třese v obrovitém orgasmu a jak z ní proudí kvanta jejích šťav a psího semene. Viděl jsem také Andyho jak s vyplazeným jazykem tyto šťávy saje a zapřísáhl jsem se, že s Mirkou už nikdy nebudu píchat, ale můj vztek mne brzy přešel – dokonce jsme si pak pořídili pejska i domů!

I mé sličné dvě společnice byly jako u vytržení. „No teda, to jsem nevěděla, že to taky jde, dělat to se psem,“ začala rozhovor Bára. „Věděla jsem, že to pes může dělat, ale že to udělá dobře i ženskej, to mě nikdy nenapadlo,“ pokračovala ve svém hlasitém přemýšlení a z lesku v jejích očích jsem vytušil, že po tom ve skrytu duše touží.

Anička – majitelka psa, jen vyjeveně zírala a lehce si pod tričkem třela své melounky. Asi už se svým čtyřnohým miláčkem vyzkoušela kde co, takže jí to příliš nepřekvapilo. „Tak na co čekáš, běž to vyzkoušet!“ pokynul jsem Báře a to sladké mládě šlo.

Pomalu otevřela chatičku a stáhla si tričko a minisukýnku. Sedla si na postel a lehce si začala třít bradavky. Líbilo se mi to dívat se na ní a tak jsem stále s Aničkou setrvával za oknem.

Bára mezitím roztáhla zlehka nohy a začala sténat, vtom se Andy probral a začal jednat. Strčil svou chundelatou hlavou mezi její nožky a jeho čenich začal pátrat v Bářině žhavém klíně.

Když to ucítila, začala sténat ještě intenzivněji a stále rychleji a rychleji si laskala kozičky. Andy se s očicháváním nemínil spokojit a proto do akce navíc zapojil ještě svůj šikovný jazyk.

To už Bára nemohla vydržet a tak odhrnula kalhotky ze své kundičky a umožnila mu přístup na ty správná místa. Andy jako by byl zkušeným mužem, lízal její prcinku, přičemž obzvláštní pozornost věnovat jejímu zduřelému poštěváčku. Bára vzrušením vykřikla a z jejích stále více malátných pohybů bylo vidět, že jí Andyho jazyk dělá náramně dobře.

To však ještě neměl být konec. Andy už zjistil, že je dostatečně vlhká a rozložíc své přední packy na jejím bříšku, začal do ní vnikat. Moc mu to nešlo a tak Bára zasáhla svou rukou.

Konečně ho dostala tam, kde ho chtěla mít. Obratně mu vycházela vstříc, zatímco jeho drápky drásaly její bříško. Sténala nejvyšší rozkoší a i na Andym bylo vidět, že je se svým výkonem nadmíru spokojen, protože zuřivě kňučel. Prcal Báru nemilosrdně i dalších deset minut poté, co už se dávno udělala a když už ho to konečně přestalo bavit, zůstala tam chudinka ležet naprosto odrovnaná, potřísněná od psího hustého semene.

Byla to opravdu úžasná podívaná a protože jsem nic podobného dosud neviděl, je vám jistě jasné, že jsem se při pozorování několikrát udělal. Myslím, že ani Anička nepřišla zkrátka, protože ač jsem jí přiliš nesledoval, všiml jsem si při jejím odchodu mokrého fleku na její minisukýnce a jejích ztopořených bradavek, které se draly o svou pozornost skrze průsvitné tričko.

Dívky se odešly vysprchovat a i jejich dnešní psí milenec se odplížil do blízkosti chatky našich sousedek a až do rána spal. No a my zbylí jsme se už nemohli dočkat táboráku. Ale o tom až v další povídce…

Další díly seriálu<< Dovolená II. (Sušíme seno)     Dovolená IV. (Táborák) >>

Hodnocení

Klikněte na hvězdičky pro hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Sdílejte tuto stránku:
sexshop Růžový slon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přidat komentář