Domů » Původní porno povídky » Andrejka má penis

Andrejka má penis

()

Znal jsem jí už od mala. Drobná černovláska s dlouhými copy a štíhlou postavou – vděčná to oběť našeho chlapeckého dorážení. Již jako devítiletá žába zakoušela od nás své. Co jsme se jí za copy natahali a co sukýnky nazvedali…

Ale čas plynul a my si stále víc a víc uvědomovali, jak nás svou krásou očarovala a jak toužíme ji mít jen pro sebe. Jak totiž rostla, stávala se z ní čím dál tím víc kočka a brzy za ní bláznila nejen celá naše škola, ale i sídliště na kterém bydlela. Ani se moc nedivím, protože byla prostě božská.

Její čokoládové oči a úsměv – to tehdy bylo jediné o čem jsem snil. K tomu drobný zadeček, úžasné nohy a neobvykle krásná prsa, která vždy tak ráda vystavovala na odiv svými obtaženými tričky. Moc dobře věděla, co to s námi dělá a jak se mi později přiznala, moc se jí to líbilo, dráždit náš chtíč!

Ač to o ní každý věděl, nijak nám nevadilo, že kluky střídala jako ponožky. I tak to totiž bylo neskonale krásné prožít s touhle kráskou jednu bouřlivou noc. Uměla totiž spoustu věcí o hodně líp než jiné holky – prostě talent od přírody. O její kuřbě se povídalo po celém městě no a o tom jak byla překrásně úzká a jak dokázala krásně přirážet, to věděl celý okres!

Právě jste dočetli ukázku erotické povídky zdarma.
Chcete si tuto a všechny další erotické povídky přečíst celé?

Kupte si své Premium předplatné
a čtěte všechny naše erotické povídky bez omezení!

Chci Premium

Pokud již Premium předplatné máte, je třeba se přihlásit loginem a heslem, které jste obdrželi.

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?