Domů » Původní porno povídky » Amálka II.

Amálka II.

()

Byla hodina matematiky – toho odporného předmětu a Amálka s Markétkou seděly znechuceně, očekávajíc osvobozující zvuk zvonku, který ne a ne přijít. Vůbec ve škole to byla nuda, zato odpoledne si to vynahradí.

Scházely se od té doby, co Markétka na školních záchodcích zaučila svou kamarádku do tajů lesbické lásky a užívaly si dosytosti žhavých doteků jejich roztoužených mladičkých těl. Ale teď musely přetrpět ještě celých třicet minut hnusné matematiky a potom hurá do pelíšku!

Aby si Markétka nějak zpříjemnila ty hnusné chvíle ve škole, zalovila ve své školní brašně a vytáhla veliký pěkně prohnutý banán, který jí její starostlivá maminka přibalila na svačinu.

Rozhlédla se obezřetně po třídě, a když spatřila, že jejich zadní lavici nikdo nevěnuje sebemenší pozornost a že učitel zvaný „Eda Chaos“, žere svůj výklad, vyhrnula si svou sukýnku a stáhla své květované kalhotky. Amálka sedící vedle ní, jen vzrušením polkla, když spatřila její neochlupenou mladinkou barunku a banán v ruce, ale pak se na ni mile usmála.

Markétka se přesunula do jakéhosi pololehu, aby měla dostatek prostoru na pohyb s banánem, a zavedla si ho do dírky. Nejdříve jím jen lehce kroužila na samém krajíčku, ale její vzrušení narůstalo a dírka neutěšitelně pálila, takže prudce zabodla banán do svého lůna a měla co dělat, aby hlasitě nevykřikla. Kousla se do rtu a přicházející bolest jí nutila ještě zvýšit tempo své hravé onanie.

Banán rytmicky mizel mezi nohama a třel se o teď už pořádně naběhlý poštěváček. Amálka už to nemohla vydržet a pozorujíc svou roztouženou přítelkyni, zajela její ručka pod tričko, kde si začala pohrávat s jehlánky jejích koziček.

Markétka zatím vytáhla banán ze své číči, protože už začal dost hlasitě pomlaskávat, tak byla plná šťáv. Uvolnila jim cestu a s potěšením pozorovala, jak se na její židličce dělá kaluž, která jí zcela zmáčela zadeček. To jí připomnělo, že i její zadní dírka by si zasloužila dostat „co proto“.

Chvilku přemýšlela čím to realizovat, zatímco jí něžně připravovala svými prstíky, až konečně její pohled zabrousil na pravítko připravené na lavici.

Vzala ho a opatrně zavedla do svého zadečku. Podívala se na Amálku, která od ní převzala banán, který brzy začal mizet v její štěrbince a už na nic nečekala a prudce zarazila pravítko do svého zadečku.

Opět jí před prozrazením zachránilo jen kousnutí do rtů, ze kterých se tomu nemravnému mláděti řinula krev, ale nedbala toho a pokračovala v báječné hře se svým tělem.

Obě dívenky zcela unešeny hrou se svými těly ani nepostřehly, že už dávno zazvonil zvonek a jejich spolužáci opustili třídu. Jen „Eda Chaos“ stále seděl na svém místě za katedrou a se zalíbením se kochal orgiemi mladých onanistek.

Jeho ocas už dávno nebyl ukryt v kalhotech, anobrž skvěl se v plné své ztopořené kráse pod stolem a zkušenými tahy profesorské ruky spěl k slastnému vyvrcholení. Musím uznat, že i já octnout se v podobné situaci, stříkal bych asi metry daleko.

Holčičky si i nadále nerušeně pohrávaly se svými těly. Teď už zcela bez zábran vzdychaly blahem. Dokonce i nesmělá Amálka si pro větší pohodlí, zcela bez zábran lehla na lavici, stále bušíc do svého lůna zahnutým banánem, masíruje si navíc své kozičky. Její růžovoučké bradavky stály jako anténky a čekaly jen a jen na to, kdy je zkušené rty rozezní k úplné dokonalosti.

Eda už to nevydržel a vystříkal svým spermatem vnitřek katedry. Otřel si ocas do kapesníku a rozhodl se jednat. To už přeci není normální nechat se tak dlouho dráždit. Zcela bez ostychu se vydal směrem k roztouženým holčičkám.

První ho spatřila Markétka, která už, vychutnávajíc si odeznívající orgasmus, probrala se z toho překrásného snu. Když spatřila profesorův ztopořený ocas, který se zcela bez ostychu kýval jak k nim kráčel a jeho obrovité koule, polilo jí horko a zatoužila to krásné nářadí cítit ve své rozpálené díře. Aby svého Edu ještě pořádně rozpálila, rozhodla se spojit své síly s Amálkou.

Obkročmo přisedla na její vzdychající pusinku a přistrčila jí svou pičku k vylízání, zatímco Edovi pokynula, aby přišel blíž a nastavil svůj ocas. Ten na nic nečekal a brzy již od Markétky přijímal báječnou kuřbu. Chutnala mu obzvlášť proto, že se studentkou to ještě nedělal – ale jednou prostě musí být poprvé.

Jeho obrovité kladivo mizelo v její sladké pusince a dralo se do jejího krku, ale Markétka si s ním dobře uměla poradit, přeci jenom její kluk Petr jí už ledacos naučil.

Profesor sténal a i Markétka čím dál tím víc rozrajcovaná rejděním Amálčina jazyku ve své dírce, zvyšovala své úsilí. Náhle v Edově kolíku začalo prudce škubat a z jeho rezervoárů začaly proudit obrovité přívaly semene, které zcela zalepovaly Markétčinu pusinku.

Hltavě sperma polykala a celá se chvějíc prožívala právě orgasmus, který ji způsobil hbitý Amálčin jazýček. Když to Eda spatřil, vyndal ho z ní, aby se mohla z orgasmu vykřičet a zatímco to mládě slastně skučelo, ozdobil její kozičky zbytkem spermatu.

Teď dostal chuť na tu druhou maličkou, která až na ten dlouhý rajcovní cop, připomínala tělem spíše malého chlapce – tedy spíše její kozičky. Roztáhnul její nohy a rozhodnut vzít si jí tak, jak je přímo na školní lavici, zarval svůj ocas do její barunky.

Amálka, která dosud nic s chlapy neměla, jen udiveně hekla, ale Eda na nic nečekal a masírujíc její kozičky rval do ní svůj penis. Konečně její panenská blána povolila a Eda mohl naplno to sladké mládě šoustat.

Ani Markétka však nezahálela a pomáhala tu jednomu, tu druhému k intenzívnějšímu prožitku té báječné mrdačky. Oblizovala Edovy koule, které se pleskaly o lavici jak jeho „kladivo“ bez přestání bušilo do malé Amálky. Občas její jazýček zabloudil i do rozkroku Amálky, kde oblízla tu Edův penis, tu rozpálenou pičku své přítelkyně.

Eda se zachvěl pod Markétčiny doteky a jeho „buchar“ začal chrlit do lůna té malé další sperma, které i poté, co je Eda dávno opustil, z ní ještě notnou chvilku vytékalo.

Holky se ještě navzájem očistily jazýčky a již se těšily na příští týden na teď už ne tolik nenáviděnou matematiku. Eda totiž slíbil, že přivede několik kámošů, kteří jim rádi ukážou své ohony v plné akci, a kteří pomohou zprostředkovat našim sladkým dívenkám práci fotomodelek. Ale o tom až zase někdy příště…

Hodnocení

Pro hodnocení klikněte na hvězdičky a potvrďte tlačítkem Odešli hodnocení

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasování:

Zatím nebylo hlasováno. Buď první, kdo bude hlasovat!

Je nám líto, že se Vám tento příspěvek nelíbil!

Pomozte nám se zlepšit!

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit?